Kryesore

Veshja e Kryeministrit në “Opinion”, nga ylli i kuq me shqiponjë tek atletet e bardha…
               Publikuar në : 21:37 - 20/09/18 |
mapo.al

I komentuar shpesh për veshjen nga mediat vendase e deri në ato ndërkombëtare, Kryeministri Edi Rama dallon gjithmonë për shijen e tij, që siç e ka komentuar në të shkuarën “shumë shpejt kthehet në modë”.


I ftuar këtë të enjte në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, në Televizionin Klan, kreu i qeverisë shqiptare nuk mund të mos zgjidhte një veshje dhe një kombinim me detaje që nuk kishin si të mos binin në sy.

Kostumin elegant, Kryeministri e kishte plotësuar me një kollare me motive lulesh, ku binte në sy ngjyra e verdhë, ashtu sikurse edhe një spilë në formë ylli me gjashtë cepa, në qendër të së cilës ishte shqiponja.

Padyshim që nuk mund të mungonin atletet e bardha, për të cilat shpesh është kritikuar. Këtë herë Kryeministri kishte zgjedhur modelin All Stars, duke kompletuar kështu një tjetër look, që e dallon atë nga politikanët e tjerë.

Këtë të enjte, kreu i qeverisë shqiptare është përballë një paneli gazetarësh dhe pritet që të flasë për disa prej temave më të diskutuara të momentit, si ligji për teatrin, vetting-u në politikë etj.

 

<
>
IMG_1347-1024x683-1 - Copy IMG_1356-1024x683-1 - Copy IMG_1366-1024x683-1 - Copy IMG_1376-1024x683-1 - Copy IMG_1376-1024x683-1 IMG_1395-1024x683-1 - Copy IMG_9763-1024x683-1 - Copy IMG_9765-1024x683-1 - Copy IMG_9915-1024x683-1


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas