KMR

Vërtetë të patara… foto të shkrepura nga jeta ushtarake


               Publikuar në : 20:27 - 24/04/18 |
mapo.al

Ato janë thjesht të papara, por dhe jo vetëm… Syri i fotoreporterëve profesionistë ushtarakë i ka shkrepur fiks në momentin e duhur.


Në këtë fotogaleri do të gjeni një pjesë të asaj që ndodh në përditshmërinë e jetës së forcave speciale dhe ushtrive kryesisht Perëndimore, ku dominon ajo e SHBA-ve.

“Mapo.al” sjell për lexuesit këtë fotogaleri fantastike e cila do t’u lëtë pa frymë për emocionet që përcjellin momentet më pikante nga jeta e Forcave të Armatosura nëpër botë.

Thjesht shikoji me durim fotot…/Mapo.al/

<
>
13443232_794033504060142_4353408611839467922_o 13346646_794033760726783_3523605394692882320_n 13391622_794033917393434_8298126538846783978_o 13392046_794034270726732_7827143802059623448_o 13392063_794033690726790_4116821155927779823_o 13392172_794034164060076_6340263780359004048_o 13392273_794033934060099_6230744371931268785_o 13404044_794033407393485_1592833362747448805_o 13407080_794033967393429_1872290696664963428_n 13413010_794033530726806_2393766348939698321_n 13415615_794033687393457_8645782578944540097_o 13415668_794033860726773_8543267993594139194_o 13416756_794033747393451_6697796841779702420_o 13416759_794034237393402_7370898112876353335_o 13418804_794034044060088_2700996164806842364_n 13422421_794033410726818_4004835380137508557_o 13422421_794034130726746_5271218561125587348_o 13423841_794033797393446_7383881422321376922_n 13428656_794034004060092_3001659571866221740_n 13432178_794033737393452_8660494671652320259_n 13433328_794034187393407_3775163961016576651_o 13433373_794034160726743_5845388725574508159_o 13434783_794034097393416_5039255042690995390_n 13434807_794033570726802_346249039260017834_n 13443269_794034250726734_4290818654943753731_o 13450237_794033397393486_3512194594607819153_n 13450284_794033720726787_9141066288797121684_n 13450859_794033854060107_4256912152150293586_n 13442453_794034037393422_103593904878951470_o 13442508_794033437393482_2524738989005393655_o 13442697_794033527393473_8921491235712976864_o


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas