ShowBizz

Vera Grabocka dhe e bija, shkëlqejnë me të kuqe

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:04 - 16/08/18 |
mapo.al

Në një foto që ka ndarë në Instagramin e saj, ajo pozon bashkë me të bijën dhe të dyja duken të mrekullueshme me fustane të gjatë me ngjyrë të kuqe që i tregojnë shumë të hijshme.


Krahas fotos Vera shkruan fjalë të bukura dedikuar të bijës, Lindës : “Buzëqeshja e saj, lumturia ime”.


Si çdo nënë edhe Vera nuk mund të mos tregojë ç’mendon e ç’ndjenë për vajzën e saj, por me fjalë ose jo, shikimi i saj i tregon të gjitha!
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas