Vera Grabocka dhe e bija, shkëlqejnë me të kuqe

ShowBiz               Publikuar në : 22:04 - 16/08/18 |
enton palushi

Në një foto që ka ndarë në Instagramin e saj, ajo pozon bashkë me të bijën dhe të dyja duken të mrekullueshme me fustane të gjatë me ngjyrë të kuqe që i tregojnë shumë të hijshme.


Krahas fotos Vera shkruan fjalë të bukura dedikuar të bijës, Lindës : “Buzëqeshja e saj, lumturia ime”.

Si çdo nënë edhe Vera nuk mund të mos tregojë ç’mendon e ç’ndjenë për vajzën e saj, por me fjalë ose jo, shikimi i saj i tregon të gjitha!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas