Kronika

Veprime të turpshme të mitur, arrestohet 30-vjeçari


               Publikuar në : 13:06 - 27/07/18 |
mapo.al

Një 30-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit për shkak se ka kryer vepra të turpshme me një 17-vjeçare.


Sipas njoftimit të policisë së këtij qyteti Dashnor Begaj, nga Drenovica, “dyshohet se ka kryer vepra të turpshme me shtetasen D.S, 17 vjeçe, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë, gjatë shoqërimit”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprat penale, ”Vepra të turpshme” dhe ‘’Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik’’.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas