Kronika

Veprime të turpshme të mitur, arrestohet 30-vjeçari

Një 30-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit për shkak se ka kryer vepra të turpshme me një 17-vjeçare.


Sipas njoftimit të policisë së këtij qyteti Dashnor Begaj, nga Drenovica, “dyshohet se ka kryer vepra të turpshme me shtetasen D.S, 17 vjeçe, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë, gjatë shoqërimit”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprat penale, ”Vepra të turpshme” dhe ‘’Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik’’.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *



Pas