ShowBiz

“Vendi i shenjtë”, ja ku i vendos trofetë Mbreti i Instagramit…

Të gjithë e njohin atë si “Mbreti i Instagramit”. Ai quhet Dan Bilzerian dhe është një ndër personazhet më të përfolur në rrjetet sociale.

Jeta e tij është përtej çdo filmi, apo edhe imagjinate. Ai u bë fillimisht i famshëm për fotot tejet interesante nga jeta e tij, ku përfshiheshin femrat nudo, paratë, armët, droga apo edhe kafshët e çuditshme shtëpiake (dhia apo krokodili).

Ai numëron mbi 24 milion fansa në Instagram dhe fotot e tij janë ndër më të komentuarat në rrjet. Së fundmi Bilzerian ka postuar një foto me të vërtetë interesante. Ai ka vendosur një trofe mbi shpinën e një femre nudo, si për të treguar se i mungon tavolina.

Fotoja ka grumbulluar mbi 2 milion pëlqime, ndërsa ka marrë me mijëra shpërndarje. Ju ftojmë t’i shijoni fotot e tij më pikante më poshtë:

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas