Kryesore

Vendet vakante në Gjykatën Kushtetuese, ja lista me 7 emrat e kandidatëve
               Publikuar në : 11:34 - 28/08/18 |
mapo.al

Kuvendi i Shqipërisë publikoi paraditen e së martës listën e kandidatëve për vendin vakant në Gjykatën Kushtetuese.


Kandidatët janë: Elsa Toska, Fiona Papajorgji, Ilir Panda, Sinan Tafaj, Theodhori Sollaku, Valbona Bala dhe Vasil Bendo.

Kandidati do të zgjidhet nga Kuvendi.

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas