Kryesore, Politika

‘Vendburimi për kanabisin’, Basha: Shqiptarët nuk meritojnë një kryeministër të lidhur me krimin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në facebook, në lidhje me konstatimet e CIA-s për Shqipërinë, të cilën e konsideron ende një burim të rëndësishëm për prodhimin e kanabisit si dhe një pikë aktive për tranzitin e drogave nga Azia Jugperëndimore.


Në profilin e tij ne facebook, bashkëngjitur një video ku akuzon kryeministrin Rama se me luftën antikanabis mashtroi shqiptarët dhe BE, Basha shkruan se vendi nuk e meriton një kryeministër të lidhur me krimin e organizuar.

 

PasPara

3 komente

  1. Mire qe i thot kto budalleqe po vet ai beson ky kto qe thot? Kte Bashen nuk e beson as nena e tij jo me ta besojm ne.

  2. Kush ma shpjegon qe cdo gje qe ben apo thot ky idiot del e deshtuar si perfundim. Ktij une nuk i besoj as te me shtroj pllakat e banjos jo me ti besoj voten.

  3. Po jep nje burim te vlefshem te lajmit o ditezi se ka mjaft shqiptar qe dijn anglisht edhe dole bllof fare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas