Politika

Vdekja e të riut në aksident, deputeti i PS: Miku im, ishte shumë herët për…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:30 - 22/08/18 |
mapo.al

Përmes një postimi në Facebook, deputeti i PS, Pjerin Ndreu, ka shprehur trishtimin e tij për vdekjen e Gentian Tomës 32 vjeç, i cili humbi jetën mbrëmë bashkë me kushëririn e tij në një aksident në Dajc të Lezhës.


Pjerin Ndreu thotë se ishte shumë herët për Gentianin që të largohej nga kjo botë dhe se ai ishte një njeri me vlera dhe shok i mirë.


“Gentian Toma, ishte shume heret per ty me ike..! Do i mungosh familjes por dhe ne. Te kishim shok te mire, krah te forte.


Një djal me vlera qe do e kujtojme gjithmone. Pushofsh ne paqe miku im!” – shkruan deputeti i PS.


Aksidenti ndodhi në vendin e quajtur “Ura e Dajçit” kur mjeti tip ‘Benz’ ku udhëtonte Gentian Toma dhe kushëriri i tij Robert Ejlli ka goditur nga mbrapa një kamion.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas