Kryesore

Vazhdon mosbindja në LSI, tjetër deputet nuk e braktis seancën

               Publikuar në : 13:19 - 10/05/18 |
mapo.al

Një tjetër deputet i grupit parlamentar të LSI-së injoron vendimin e kryetares Monika Kryemadhi dhe nuk ka dalë nga salla e kuvendit, nderkohe qe opozita ne grup ka braktisur punimet e seances se sotme plenare, raporton Panorama.


Bëhet fjalë për deputetin e LSI-së në Shkodër, Argon Çela, i cili është fotografuar në vendin e tij në fund të sallës së punimeve të parlamentit, teksa kryeparlamentari Ruci po hidhte ligjet në votim.

Kujtojmë se vetëm pak seanca më parë, deputeti i LSI-së, Robert Bitri mbajti të njëjtin qëndrim dhe më pas doli nga grupi i LSI.

Kurse më herët po nga radhët e LSI, thyen vendimin për largimin nga salla, deputet Vangjel Tavo dhe Lefter Koka.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas