Sport

Vazhdon estrada me lojtarët e grumbulluar, Panuçi i vë fajin FSHF-së


               Publikuar në : 22:02 - 09/09/18 |
mapo.al

Vazhdojnë çudirat me Kombëtaren por edhe me FSHF-në! Të gjitha mediat e marrin vesh nëpërmjet Ergys Kaçes që grumbullimin apo rithirrjen në Kombëtare e tregon vetë nëpërmjet postimit në Instagramin e tij. Ndërkohë, pak minuta më parë, i pyetur për rikthimin e Kaçes, se pse është mbajtur bi fshehtë dhe nga ana e FSHf-së nuk ka pasur asnjë komunikim zyrtar, trajneri Kristian Panuçi, thotë se e ka thirrur sepse nuk ka gati Andi Lilën!


Dashur pa dashur, trajneri Panuçi del blof, sepse edhe për Andi Lilën askush nuk e di pse nuk është në grumbullim për ndeshjen e nesërme ndasj Skocisë. Kjo tregon edhe një herë, një mungesë të theksuar serioziteti në kombëtaren tonë.

Ndërkohë, trajneri Kristian Panuçi, në konferencë thotë se nuk është faji i tij, por i kalon “topin” FSHF-së dhe shefit të marrëdhënieve me shtypin Gerti Çarrçanin. “Pyesni Çarçanin, e ka ky fajin, nuk e kam unë që nuk është publikur në media për largimin e  Grezdës”.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas