Politika

Vasili: Rama i do të gjithë gdhë si vetja, ka alergji nga shkenca

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:13 - 07/12/18 |
mapo.al

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama si dhe ministren Lindita Nikolla. Përmes një postimi në ‘Facebook’ Vasili tha se Rama i do të gjithë ‘gdhë si vetja’, ndërsa shtoi se Nikolla është me ‘mesatare 5.9’.


REAGIMI I VASILIT
Kryeministër i mbaruar, i do te gjithe gdhë si vetja.
Ministrja e arsimit me mesatare 5.9.


Me kete kryeminister shkollepak,qe kemi edhe 2.9 po ta kishte shume do ishte,bile edhe pa diplome fare do ishte akoma me mire.


Ky i do te gjithe gdhë si vetja, se ky ka alergji nga shkenca, kerkimi shkencor, universiteti,
akakademizmi, ky do thjesht vetem nje gje: rruajtje lekesh, eurosh,
dollaresh….. ç’te jene e ç’te dalë.Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas