Humor

Vajzat zhvishen dhe rrihen barbarisht në mes të rrugës


               Publikuar në : 18:48 - 26/06/18 |
mapo.al

Dhjetëra vajza kanë shtangur qytetarët në San Francisco, teksa kanë nisur një sherr brutal në mes të rrugës.


Disa prej vajzave shihen të veshura vetëm me bikini, ndërsa dhuna që ushtrojnë ndaj njëra-tjetrës është e “e frikshme”. Disa nga kalimtarët janë frikësuar duke ulëritur e duke mbetur të habitur pasi nuk kanë kuptuar se çfarë po ndodhte dhe përse të reja po rriheshin.

Të tjera kanë nxjerrë telefonat dhe i kanë filmuar, videot të cilat kanë ngarkuar në internet janë parë më shumë se 700 mijë herë.

Nuk dihen arsyet që kanë çuar në këtë sherr, por pamjet janë bërë virale./The Sun/

 

<
>
best-shot-bikini-kick-pride-chaos - Copy comp-main-pride-e1530009050138 - Copy pride-chaos-8 - Copy pride-chaos-9 - Copy


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas