ShowBiz

Vajzat superseksi nuk i kursejnë puthjet…


               Publikuar në : 12:48 - 01/05/18 |
mapo.al

Festa e vajzave në Miami ka nisur që prej së shtunës ndërsa, ka vazhduar të paktën edhe ditë e hënë.


Super modelet Bella Hadid dhe Hailey Baldwin kanë vazhduar me skenat e tyre të nxehta, por këtë herë vajzat nuk kanë të shkëmbejnë edhe puthje me njëra tjetrën.

Më pas, vajzat darkuan së bashku, ku nga fotot duket se kishin zgjedhur një restorant kinez.

<
>
bellahadid-GQ-2015-06 Bella-Hadid_-Bikini-Photoshoot-2016-39-662x955 4B45CB1B00000578-0-Bella_Hadid_22_flaunted_her_envy_inducing_figure_in_a_skimpy_whi-a-13_1524035561573 Bella-Hadid-969080 Bella-Hadid-Wearing-Black-Bikini-February-2016 bella hadid rs_1024x709-180104110050-1024.Bella-Hadid-Giuseppe-Zanotti-SS18-3 bella-hadid-hot-ftr Bella-Hadid-Hottest-Bikini-Pictures auto_auto_Bella_Hadid15027979231502803348 auto_Bella_hadid331499957918 auto_Bella_hadid21499957919 auto_Bella_Hadid1499957920 0518-guess-hadid-stems-bella-21498480867 1207-guess-hadid-stems-bella-11498480836 b1 4BAFA35400000578-0-Cheeky_Later_the_starlets_headed_to_the_docks_for_a_bit_of_boati-m-123_1525034552371 4BB174BB00000578-5671993-image-a-87_1525069946700

 


Etiketa: , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas