Kryesore

Vajzat shqiptare provokojnë nga plazhi, fotot e tyre ‘djegin’ rrjetin…


               Publikuar në : 16:29 - 09/07/18 |
mapo.al

Gjithë sfida e vajzave të njohura në Instagram është; si të shfaqen bukur dhe provokuese tek ndjekësit e tyre?


Mund të mos jetë një qëllim në vetvete, por fotot që publikojnë janë vërtet seksi dhe ndonjëherë tregojnë edhe pozat që duhet të bëjë çdo vajzë në plazh, por jo vetëm.

Duke qenë në stinën e verës, ditët në breg të detit janë të shumta dhe prandaj vajzat janë të mobilizuara për të realizuar foto sa më të bukura.

Përmes vajzave të famshme do t’ju tregojmë sesi me një foto fare të thjeshtë do të dukeni provokuese në sytë e ndjekësve tuaj.

Ndoshta nuk ju kishte shkuar në mendje, por trendi më i ri në Instagram është të tregosh vijat në kofshë.

Ka qenë Beyonce e para e cila ka sjellë këtë “trend”, por më pas, rastësisht ose me qëllim është ndjekur edhe nga vajzat e tjera, qofshin ato të famshme, ose edhe të zakonshme.

 

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas