KMR

Vajza po realizonte një video-selfie një burrë i moshuar shkon nga pas dhe e puth


               Publikuar në : 16:25 - 25/06/18 |
mapo.al

Të realizosh fotografi apo video ‘selfie’ në vitet e fundit është e pashmangshme.  Thjeshtë secili person realizon një të tillë, por edhe më shumë.


Sidomos kur udhëton diku apo sheh ndonjë gjë të bukur.

Kështu një vajzë vendosi të realizojë një video-selfie të bukur deri në momentin kur gjithçka shkoi keq.Një njeri i moshuar vendosi që ta puthte atë teksa ajo po xhironte videon.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas