ShowBiz

Vajza e Sabianit habit me krehjen e re, shikoni sa i ngjan tani babait

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati.


Modelja Keisi Medini është një prej femrave më të lakuara kohët e fundi.

Kjo dhe falë bashkëpunimit me Noizyn si pjesë e OTR. Shpesh ajo preferon të eksperimentojë me pamjen e saj.

Por këtë herë ka bërë një ndryshim të guximshëm. Keisi ka hequr dorë nga flokët  e drejta për t’i bërë të gjitha gërsheta.

Rezultati është mjaft mbresëlënës për bukuroshen.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas