ShowBiz

Vajza e Sabianit habit me krehjen e re, shikoni sa i ngjan tani babait


               Publikuar në : 22:07 - 30/06/18 |
mapo.al

Vajza e këngëtarit Sabian tashmë është po aq e njohur, mbase dhe më shumë se i ati.


Modelja Keisi Medini është një prej femrave më të lakuara kohët e fundi.

Kjo dhe falë bashkëpunimit me Noizyn si pjesë e OTR. Shpesh ajo preferon të eksperimentojë me pamjen e saj.

Por këtë herë ka bërë një ndryshim të guximshëm. Keisi ka hequr dorë nga flokët  e drejta për t’i bërë të gjitha gërsheta.

Rezultati është mjaft mbresëlënës për bukuroshen.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas