ShowBiz

Vajza e Obamës kapet me të dashurin, çifti po bënin…

​Malia Obama, vajza e madhe e ish-Presidentit të SHBA-së Barack Obama, është kapur duke ecur dorë për dore me të dashurin e saj Rory Farquharson gjatë së enjtes së kaluar.


20 vjeçarja Malia dhe i dashuri i saj janë fotografuar në Londër të Anglisë dhe dyshja sipas fotografëve, po bënin shooping.

Malia dhe Rory janë takuar në Universitetin e Harvardit gjatë vitit të kaluar dhe dyshja anë vazhduar lidhjen e tyre për një vit. /Prive.al/.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas