ShowBiz

Vajza e Majlinda Bregut nuk di të ndalet, të gjithë sytë nga ajo në plazh
               Publikuar në : 17:42 - 05/08/18 |
mapo.al

Kejda është bërë një ndër personazhet që ka tërhequr shumë vëmendje falë bukurisë së saj.


Bukuroshja brune, vajza e Majlinda Bregut, ka bërë publike një foto nga pushimet e saj teksa ka treguar trupin e saj në bikini.

Komentet dhe pëlqimet në këtë foto kanë qenë të shumta, teksa e komplimentojnë për pamjen e saj.
1454878

 

1564562145474787

 

 

 

 


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas