ShowBiz

Vajza e Majlinda Bregut nuk di të ndalet, të gjithë sytë nga ajo në plazh

Kejda është bërë një ndër personazhet që ka tërhequr shumë vëmendje falë bukurisë së saj.

Bukuroshja brune, vajza e Majlinda Bregut, ka bërë publike një foto nga pushimet e saj teksa ka treguar trupin e saj në bikini.

Komentet dhe pëlqimet në këtë foto kanë qenë të shumta, teksa e komplimentojnë për pamjen e saj.
1454878

 

1564562145474787

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas