Kryesore

Vajza e ish deputetes së PD-së, ‘ndez’ rrjetin me të pasmet bombastike…
               Publikuar në : 16:02 - 10/08/18 |
mapo.al

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.


Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas