Kryesore, ShowBiz

Vajza e ish-deputetes bëhet nuse

Vajza e deputetes Albina Deda, Ada është kthyer tashmë në një nga vajzat më të njohura e ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale.

Adën e pamë këtë vit si prezantuese në Miss Universe Albania ndërkohë që modelja bukuroshe shpeshherë tërheq vëmendjen edhe me postimet e saj në Instagram.
Në foton e fundit të postuar në Instastory, Ada shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë dhe me vello.<
>
640-0-5bd721594ec17 Ada-Deda-4 Capture-6-1
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas