ShowBiz

Vajza e Ema Andreas ndez rrjetin, publikon foton e zhveshur krah të dashurit

               Publikuar në : 19:01 - 11/09/18 |
mapo.al

Vajza e aktores shqiptare është një nga femrat e shoëbizit që nuk preferon ta vendosë venden Brenda kornizave.


Sara Kapo shpesh ndan foto nga më moskokëçarëset. Deri më tani ajo nuk është përfolur për një romancë, por mesa duket e ka një shok mjaft të afërt që e lumturon pamasë.

Në një prej fotove të publikuara në rrjetet sociale ajo duket me rroba banje dhe në përqafimin e djalit ‘misterioz’, fytyrën e të cilit ka preferuar mos ta zbulojë. /Gazeta Express

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/vajza-e-ema-andreas-ndez-rrjetin-publikon-foton-e-zhveshur-krah-te-dashurit-574963/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas