ShowBiz

Vajza e Eli Farës zbulon të dashurin dhe publikon mesazhin “hot”


               Publikuar në : 19:27 - 24/05/18 |
mapo.al

Marina Fara prej kohësh ka bërë publike që është në një raport dashurie me dikë.


Edhe pse ende nuk e ka bërë të ditur identitetin e tij, bukuroshja ka përcjellë disa momente intime me të.

Vajza e këngëtares së njohur ka publikuar një pozë nga shtrati, teksa shihet se është duke biseduar me kamera me njeriun e zemrës.

Ajo shkruan: “Shumë larg dhe shumë afër”.

 

<
>
640-0-5b0690048952e marina-3 marina-4 marina-5 marina-11


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas