ShowBiz

Vajza e Eli Farës që çmend gjithë meshkujt… jep lajmin e keq për ta

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket fotove provokuese por edhe historive të saj të dashurisë.

Para pak kohësh ajo i habiti të gjithë me fejesën e saj të beftë me një biznesmen shkodran të moshës 40-vjeçare, për t’u ndarë më pas një muaji.Por tashmë duket se vajza e seksi ka nisur një lidhje të re sentimentale.

Ajo ka publikuar story ku shfaqet duke u puthur dhe përkëdhelur në shtrat me një mashkull, identitetin e të cilit nuk e ka treguar.

Cili të jetë mashkulli misterioz i Marinës…?

<
>
auto_Marina_Fara_duke_u_puthur_me_nje_mashkull1523896974 auto_Marina_fara11523288090
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas