ShowBiz

Vajza e ish-deputetes së PD-së, çmend meshkujt me pozat e nxehta…


               Publikuar në : 17:45 - 31/08/18 |
mapo.al

Vajza e ish deputetes demokrate Albina Dedës, Ada njihet tashmë nga të gjithë dhe është bërë e famshme për shkak të fotove super seksi që poston në rrjete sociale.


Modelja është shumë e komentuar në showbiz, nuk ngurron ti ekspozojë format trupore e kështu ka ndodhur dhe sot.

20 vjeccare ka posutar një foto nga pushimet ku shfaqet e veshur me bikini.

E ulur në një hamak, në sy bien të pasmet bombastike të modelës.

Image

Ada shkruan’Bye bye summer’ teksa ndjekësit e kanë komplimentuar.


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas