Sport

Vagner Love “back home”, e pret Flamengo


               Publikuar në : 19:53 - 26/01/12 |
mapo.al

Më në fund përfundoi edhe telenovela e Vagner Love. Flamengo dhe CSKA e Moskës kanë gjetur akordin dhe tashmë ka mbetur vetëm firma e futbollistit brazilian që tratativa të marrë formë zyrtare. Mishel Levi, zëvendës presidenti i klubit të Rio de Zhaneiros konfirmoi gjithçka për shtypin rus, duke zbuluar se aksioni përfundoi me sukses. Dhe se sulmuesi pret me padurim të veshë fanellën e Flamengos.
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas