Kryesore

Ushqime të skaduara dhe gatim në fëlliqësi: AKU mbyll restorantin dhe picerinë në Llogara


               Publikuar në : 09:00 - 21/08/18 |
mapo.al

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar dy biznese në Llogara, njeri restorant dhe tjetri piceri, të cilët kryenin veprimtari në kundërshtim me standardet e sigurisë ushqimore si dhe në kushte të rënda higjeno-sanitare.


Ndaj tyre janë vendosur  gjoba për kushte të rënda higjeno-sanitare dhe produkte të skaduara si dhe u është bërë bllokimi i pjesshëm i aktivitetit.

Ndiqni pamjet e marra në këto dy subjekte:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

 


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas