Kryesore, Politika

Uron Berishën për ditëlindje, Zylfie Haklaj bën postimin e papritur

Ditën e sotme ish-kryeministri Sali Berisha ka festuar ditëlindjen e tij.

Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet e shumta.

Mirëpo, Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë ka bërë një urim krejt ndryshe.

Në një postim në profilin e saj në Facebook, ajo e akuzon për vrasjet e bujshme.

Zylfie Haklaj shkruan:

Gjithshtu edhe une shoket e mi, i bashkohem urimit tuaj, por ne nje menyre tjeter.Uroje qe tradhetari i popullit te jetoje deri sa te paguej ate qe i ka bere popullit. Te shohe aq sa ti kerkoje Zotit me ja marre jeten dhe perseri te jetoje”

Haklaj ndodhet prej vitesh në Suedi, shtet që nuk ka pranuar ta kthejë në asnjë rast edhe pse rezulton në listën e të kërkuarve për vrasje.

 

PasPara

2 komente

  1. kriminelet e rames,ruqit,fatos klosit baba takut roshit,rrajave dolen perseri.kjo haklaj,izet hagjia,shullazi,habilajt,sajmiri,edvin,balla,balili,xhelili,frrok e ndok rosh e dosh jan fytyrae RIDHJERJES.monstra njerz e pat babai i monstres we vrau para tre dite kryetar specilalist i rames akuzoi te vrarit ,qe te tre.

  2. Qenka bere ‘trans’ Zylfija?! Ne foto duket nje mashkull me mjeker…
    Sa ka ndryshuar kjo bote….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas