Kryesore

Urimi i Bashës: Gëzuar Fitër Bajramin, Zoti e bekoftë Shqipërinë!

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:55 - 15/06/18 |
mapo.al

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ka dërguar një urim sot, besimtarëve myslimanë në Shqipëri, publikuar në rrjetet sociale.


“Nga zemra ju uroj të gjithë shqiptarëve e në veçanti agjëruesve të Ramazanit: Gëzuar Fitër Bajramin! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!”,- ka shkruar Basha në Fb.


 
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas