Humor, Kryesore

‘Ups… të preva veshin!’/ Berberi ‘masakron’ 10-vjeçarin… videoja bëhet virale dhe pushton rrjetin

Një berber në Florida është bërë VIP përmes internetit, pasi një video gazmore që ai ka shpërndarë gjatë punës së tij është shpërndarë e bërë virale në të gjitha rrjetet sociale.


Në video dallohet berberi Jude Sannicandro, duke i prerë flokët një djaloshi 10-vjeçar, të cilit i bën një shaka, paksa të hidhur.

Ai pretendon se i ka prerë padashje veshin 10-vjeçarit, e i gjithë reagimi i djaloshit është filmuar nga prindërit e tij, të cilët ishin ‘bashkëpunëtor në krim’ me berberin Sannicandro.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas