ShowBiz

Ups! Ministri më i debatuar italian fotografohet nga ‘Chi’ me prezantuesen seksi në momente intime…

Revista “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me prezantuesen e njohur, Elisa Isoardi.


Çifti u pa duke u puthur e përkëdhelur, duke treguar kështu se dashuria e tyre është e madhe dhe nuk reziston as në publik…

Pak javë më parë “Chi” zbuloi se çifti kanë nisur bashkëjetesën zyrtarisht dhe kanë marrë një shtëpi në qendër të Romës, ndërsa hitoria e dashurisë tyre u zbulua në vitin 2015 dhe më pas u konfirmua nga vetë ata.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas