ShowBizz

Ups! Ministri më i debatuar italian fotografohet nga ‘Chi’ me prezantuesen seksi në momente intime…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:59 - 08/08/18 |
mapo.al

Revista “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me prezantuesen e njohur, Elisa Isoardi.


Çifti u pa duke u puthur e përkëdhelur, duke treguar kështu se dashuria e tyre është e madhe dhe nuk reziston as në publik…


Pak javë më parë “Chi” zbuloi se çifti kanë nisur bashkëjetesën zyrtarisht dhe kanë marrë një shtëpi në qendër të Romës, ndërsa hitoria e dashurisë tyre u zbulua në vitin 2015 dhe më pas u konfirmua nga vetë ata.
Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas