ShowBiz

Ups! Marina shtatëzënë… Lumë komentesh


               Publikuar në : 16:50 - 09/07/18 |
mapo.al

Javë më parë, pushtoi mediat lajmi se Marina Vjollca është shtatzënë, por moderatorja më vonë e mohoi duke i thënë të gjithëve të qetësohen.


Mirëpo sot dyshimet kanë nisur sërish. Marina ka postuar disa foto nga pushimet që po kalon me Getin dhe në disa foto barku i duket i rrumbullakosur.

Kjo i ka rënë në sy fansave të cilët menjëherë i kanë komentuar moderatores.

“Duket si shtatzene apo jo”, “Aaa shtatzene Marina, uaaa i duket barku”, “Ajo eshte shtatzene”, jane disa nga komentet që kanë pushtuar fotot e Marines sot.

<
>
auto_222221531140981 auto_333331531140982 auto_1111111531140983 auto_m1531140984


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas