Kryesore

Ups! Kujdes Emily ku e vendos b***n se… e pëson si laraska pastaj…
               Publikuar në : 22:17 - 21/07/18 |
mapo.al

Kanë dhuruar show të paparë për kalimtarët në Njy Jork, teksa shëtisnin në një ditë tepër të nxehtë… Emily Ratajkowski dhe bashkëshorti i saj Sebastian Bear-Mçlard treguan edhe një herë se ishin shumë të dashuruar.


Mes të porsamartuarve vazhdon romanca “përvëluese”, pasi modelja 27-vjeçare u pa teksa ndante puthje dhe përqafime me partnerin e saj 31 vjeçar.

Çifti thjesht nuk mund të mbante duart e tyre larg nga njëri-tjetri gjatë shëtitjes rreth qytetit.

Emily i hodhi krahët përreth qafës së Sebastianit, kështu që mund të vështronin thellë në sytë e njëri-tjetrit.

Por skena më bombastike që po bën xhiron e rrjeteve ishte ulja e Emily mbi një hidrant zjarri, që padyshim prodhoi komente, pasi të pasmet e bukuroshes e përfshinë të gjithë tubin e hidrantit, por…

Bulona e madhe që mban të mbërthyer ‘kapuçin’ e kokës së hidrantit duket se ka qenë shkaku që bukuroshja, t’i hiqte menjëherë b***kat e vogla nga objekti aspak i rehatshëm.

Shumëkujt do t’i ketë kujtuar edhe fabulën e laraskës që bridhte hu më hu, kur befas njëri… ehhhh./Mapo.al/

<
>
emily-2 j1-1 j2-1 j3-1 j4-1 j5-1 j6 j7-1 j8-1 j9-1


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas