ShowBiz

Ups! Kim Kardashianin e tradhton fustani, i zbulon gjoksin para fotografëve


               Publikuar në : 18:49 - 05/12/18 |
mapo.al

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin ndër mysafirët e nderit në natën e hapjes së ‘The Cher Show’ në Broadway të hënën. Dhe, pa dyshim që çifti i njohur do të linin ‘gjurmën’ e tyre si në çdo rast të mundshëm.


Kësaj radhe tërheqja e vëmendjes u bë “pa dashje”. Pasi Kim pati një defekt me fustanin e saj dhe u mundua, që ta rregullonte. 38-vjeçarja u shfaq me një fustan të argjendtë  që i theksonte linjat e saj. Por që gjithsesi në një pikë “e la në baltë”.

Duke u munduar ta rregullonte Kim nxori në pah një pjesë të konsiderueshme të gjoksit të saj, dhe kjo sigurisht që nuk mbeti pa u filmuar dhe fotografuar.

<
>
auto_6967614-6457041-Fan_girl_The_KUWTK_star_attended_one_of_Cher_s_Vegas_concerts_ba-a-7_15439142630531544025487 auto_6967616-6457041-Lovebirds_The_couple_walked_the_red_carpet_arm_in_arm-a-50_15438934998871544025496 auto_6967622-6457041-Dressed_to_impress_Kim_looked_confident_as_she_posed_up_a_storm_-m-25_15439135146581544025495 auto_6967624-6457041-Super_fans_On_Monday_night_Kim_Kardashian_and_Kanye_West_attende-a-49_15438934998861544025497 auto_6967628-6457041-Red_carpet_ready_The_KKW_Beauty_founder_wore_her_hair_in_a_low_p-a-53_15438934998961544025488 auto_6968360-6457041-Fashionista_Kim_s_sleeveless_couture_dress_featured_an_open_back-a-52_15438934998951544025489 auto_6968362-6457041-Style_icon_Kanye_wore_a_custom_black_suit_and_unreleased_Reebok_-a-54_15438935000291544025486 auto_6968366-6457041-Va_va_voom_Kim_paried_her_body_hugging_dress_with_sparkly_silver-a-59_15438935001781544025486 auto_6981070-6457041-image-a-30_15439136734231544025485 auto_6981074-6457041-image-a-28_15439135436591544025490 auto_6981076-6457041-image-a-26_15439135317701544025493 auto_6981078-6457041-image-a-19_1543913104433_11544025481 auto_6981078-6457041-image-a-19_15439131044331544025499 auto_6981080-6457041-image-m-18_15439130987091544025498 auto_6981082-6457041-image-a-1_15439127710951544025484 auto_6981086-6457041-image-m-15_15439130820601544025500 auto_6981092-6457041-image-a-12_15439142630791544025493 auto_6981094-6457041-image-m-21_15439133266461544025498 auto_6981098-6457041-image-a-29_15439135436611544025491 auto_Kim_Kardashian_dhe_Kanye_West1544023737 auto_Kim_Kardashian_dhe_Kanye_West21544024170 auto_Kim_Kardashian_dhe_Kanye_West31544024157 auto_Kim_Kardashian_dhe_kanye_west41544024156 auto_kim_Kardashian11543954647 auto_Kim_Kardashian11544023772 auto_Screenshot_11544023748 auto_Screenshot_21544023736


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas