KMR

Këto pamje s’do të donit kurrë t'i shikonit në avion


               Publikuar në : 23:58 - 22/11/17 |
mapo.al

Shumica e udhëtimeve në aeroplan janë krejtësisht të qeta.


Por këto foto të shkrepura nëpër fluturime nga e gjithë bota tregojnë një ose dy gjëra të çuditshme, që mund të jenë mjaft të frikshme.

Disa pamje janë aq të çuditshme saqë mund t’ju bëjnë të fluturoni me frikë për gjithë jetën.

Te fotot që janë shkrepur nga dritaret e avionit shpesh shikohen pjesë të prishura të avionit, ose copa që kanë goditur motorët, apo dhe tymi që në disa raste është shfaqur dhe ka mbushur kabinën…

Pa diskutim këto do të ishin pamjet e fundit që do të dëshironit të shikonit në mbi 10 mijë metra lartësi.

Por ka edhe të tjera fotografi të cilat tregojnë pamje aspak serioze, e për më tepër qesharake, të cilat shfaqen duke na treguar kafshë të bukura që pasagjerët kanë arritur t’i fusin në bord, duke përfshirë edhe qentë që argëtojnë udhëtarët e tjerë.

Shkoni më poshtë këto pamje të pazakonta që janë hasur në fluturime të ndryshme…CLOSE
CLOSE
Pas