Kryesore

Ups! Donte të ‘godiste’ me format e saj, por… asistentja superseksi e eklipson Kim Kardashianin

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:27 - 16/08/18 |
mapo.al

Ka punuar dhe ka shpenzuar shumë kohët e fundit, duke derdhur djersë dhe para pa fund, por… del dikush që e paguan vetë dhe ta dhj**.


Duke u sfilitur për të perfeksionuar fizikun e saj, Kim Kardashian mezi po priste që të tregonte frytet e stërvitjes intensive, por asistentja e saj gjithashtu superseksi, ja ka venitur famën yllit që shquhet vetëm për format seksi.


Të mërkurën, 37-vjeçarja doli për një darkë në Majemi me një fustan ‘Versace’ të verdhë dhe shumë të ngushtë, si për t’u treguar paparazëve që e ndiqnin këmba-këmbës se Kim kishte ardhur sërish në formë.


Me dekoltenë në pah, Kimi dukej shumë në formë, por ashtu si pa dashur asistentja e saj ka dalë më në pah me format joshëse dhe të kolme duke sfumuar ‘bossen’ e saj.


<
>
AD-COMPOSITE-Kim-K1 kim1-1 kim2-1 kim3-1 kim4-1 kim5-1 kim6-1 kim7-1 (1) kim7-1 kim8-1 kim9-1 kim10 kim11 Kim-Kardashian-Yellow-Vintage-Versace-Dress-2018 kim7-1 (1)


Etiketa: , ,

Pas