Humor

‘Ups! C**at në tokë…’, këto 30 imazhet që përshkruajnë më së miri botën e sotme

               Publikuar në : 17:19 - 17/08/18 |
mapo.al

Njerëzimi ka evoluar nga viti në vit dhe bashkë me të, edhe mënyra e jetesës.


Teknologjia ka luajtur një rol shumë të rëndësishëm, për të orientuar mënyrën e jetesës për mbarë botën.

Në ditët e sotme jetojmë një periudhë të artë për teknologjinë, që ka lehtësuar ndjeshëm komunikimin dhe jetesën.

Gjithsesi problematikat sociale nuk janë zhdukur, thhjesht janë zëvendësuar me të tjera të reja.

Më poshtë është një ilustrim fantastik grafik i “Sofiane WallArt”, që përshkruan më së miri botën në ditët e sotme.

<
>
01-3 02-3 03-3 04-1 05-1 06-1 07-2 08-2 09-1 10-12 11-8 12-8 13-6 14-6 15-5 16-4 17-4 18-3 19-2 20-5 21-2 22-1 23-1 24-1 25-1 26-1 27-1 28 29 30


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas