ShowBiz

Ups! Ben Affleck fotografohet teksa ish-gruaja e tij po e çonte… në një qendër rehabilitimi
               Publikuar në : 12:20 - 23/08/18 |
mapo.al

Ben Affleck është fotografuar duke u nisur drejt një qendre rehabilitimi pas ndërhyrjes së Jennifer Garner, ish-gruas së tij.


TMZ raportoi se Ben pranoi të merret trajtim pasi Jennifer iu përgjërua atij të kërkonte ndihmë teksa ishte në shtëpinë e tij në vargjet e shkëmbinjve të Paqësorit, ditën e mërkurë.

Ben dukej i prekur emocionalisht ndërsa linte shtëpinë e tij me një makinë të cilën e ngiste Jennifer. U raportua se aktori arriti në godinën e rehabilitimit ‘Canyon’, në Malibu në të njëjtën mbrëmje, ku thuhet se ai rezervoi një qëndrim afatgjatë.

Faqja e internetit e “Canyon” e përshkruan si një kryevepër arti, programin  e trajtimit të saj në një vend me një sipërfaqe prej 120 akër pranë vijës bregdetare të Malibu.

Canyon pretendon se, Ben e dinte që kishte nevojë për ndihmë dhe ishte i gatshëm për të kërkuar trajtim.

Raportohet se Ben u largua me një makinë rreth orës 6 pasdite dhe burimet patën thënë se ai do të futej në një godinë në kontenë e Los Angelosit.

Thuhet se aktori ka dalë nga binarët që para disa kohësh dhe se situate e tij ka ardhur duke u përkeqësuar. Vitin e kaluar Ben zbuloi se, ai kishte përfunduar një proces rehabilitimi.

Ai, që atëhere është parë shpesh në qendra rehabilitimi për takime. Hera e fundit që ai është parë duke ndjekur një kurs ishte javën e kaluar në Los Angeles kur ai u paraqit te ‘Refuge Recovery’.

<
>
4F2AF88400000578-6089075-The_model_lists_herself_as_single_on_her_Facebook_page_and_in_ad-a-27_1534996451817 4F2B194300000578-6089075-image-a-24_1534995590123 4F2B195700000578-6089075-image-a-23_1534995589913 4F3A8F3800000578-6088197-image-a-23_1534969606820 4F3D305D00000578-6089075-While_Affleck_yet_to_confirm_his_split_from_SNL_producer_Lindsay-a-15_1534994728904 4F3E5D4A00000578-0-image-a-15_1534946391119 4F46AE0E00000578-6089075-Sexton_told_Playboy_in_a_May_interview_that_she_was_very_much_si-a-26_1534996451809 4F51BC9C00000578-6089075-image-a-5_1534991676028 4F51BC8000000578-6089075-image-a-4_1534991670577 4F51BC8800000578-6089075-The_actor_is_said_to_have_fallen_off_the_wagon_a_while_ago_and_h-m-8_1534994227112 4F51BD8300000578-6089075-image-a-6_1534991677955 4F51BF6F00000578-6089075-image-a-1_1534988926319 4F51BFAC00000578-6089075-image-a-2_1534988987127 4F51DDD000000578-6089075-image-a-3_1534991243086 4F51DDD400000578-6089075-image-a-2_1534991241061 4F51DE0400000578-6089075-The_actor_reportedly_arrived_at_a_live_in_rehab_facility_that_sa-a-9_1534994234645 4F51EFC000000578-6089075-image-a-28_1534997384626 4F51F4FC00000578-6089075-image-a-27_1535002157269 4F51F45600000578-6089075-image-a-26_1535002151130 4F51FC5400000578-6089075-image-a-29_1534997387737 4F400A5000000578-6083283-Ordered_in_Ben_Affleck_was_seen_outside_his_Los_Angeles_home_on_-m-16_1534866870603 4F400B1C00000578-6083283-He_has_been_sober_The_Batman_star_who_reportedly_split_from_Lind-m-15_1534866681250 4F510E7E00000578-6089075-image-a-3_1534992834816 4F517E2B00000578-6089075-image-a-25_1534995596409


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas