Humor

Ups! Kur je princ dhe… të vjen keq të hedhësh këpucët e vjetra


               Publikuar në : 15:56 - 07/08/18 |
mapo.al

Në fundjavë, miqtë e ngushtë të fëmijërisë së Princit Harry janë martuar. Në dasmën e Charlie van Straubenzee dhe Daisy Jenks, Dukesha e Sussex, Meghan Markle, shkëlqente me një veshje të veçantë elegante.


Por kësaj radhe vëmendjen më të madhe e mori princi Harry. Ai ka shkuar në këtë dasmë me këpucë me vrimë dhe kjo gjë ka rënë direkt në sy të fansave. Siç edhe mund ta shihni në foto, këpuca është goxha e dëmtuar dhe kujtojmë se të njëjtat këpucë ai i ka veshur dhe në prill të këtij viti.

Mesa duket Harry nuk e vret shumë mendjen për pamjen e jashtme, thjesht kërkon të ndihet rehat me zgjedhjen e tij.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas