ShowBiz

Uouuu! Vajza e Sabianit ‘çmend’ plazhin… me pozat provokuese të të pasmeve

Vajza e këngëtarit Sabian, dita ditës po zgjon vëmendjen e fansave.

Keisi Medini duket se edhe gjatë pushimeve nuk mund të qëndrojë larg modelingut.Ajo ka pozuar super sexy, aq e nxehtë, sa që është detyruar të bllokojë komentet vulgare të komentuesve në disa prej fotove.

Anëtarja e OTR është shfaqur shumë aktive nga plazhi.

Pasi morri pjesë në klipin e Noizyt, u pa dhe në klipin më të fundit të babait të saj, Sabianit.

<
>
auto_Keisi_medini_te_pasmet1532630100 auto_Keisi_medini1532630101 auto_Keisi_medini11532630099 auto_Keisi_Medini21532630318 auto_Screenshot_11532630320 auto_Screenshot_21532630319 auto_Screenshot_31532630318 auto_Screenshot_41532630317 auto_Screenshot_51532630316 auto_Screenshot_61532630315
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas