Kryesore, ShowBiz

Uouuu! Vajza e ish-ministres shqiptare ‘djeg’ instagramin… tërbon fansat me dekoltenë e hapur

Ndërkohë që ish deputetja Majlinda Bregu ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me djalin, vajza e saj ka ndezur rrjetin nga ana tjetër.

Kejda Ajazi është në në mënyrë të pashmangshme një  prej femrave që tërheq vëmendjen e të gjithëve.Dhe këto foto të fundit bardh e zi ku ajo ekspozon fuqishëm gjoksin  s’mund të mbeten pa u komentuar. /Gazeta Express/

<
>
47938ae4bd9986251fc5c276ea5bd35e 79731b18-4acc-4690-8a56-70439e44dbe9---0 320444 19367612_1698588013780998_6481085338763657216_n-e1514375334127 20393751_105491306799686_4609492746133045248_n bregu222 keja kejda (1) kejda kejda1-1024x767 kejda-4 kejda-ajazi-2-1 kejda-bregu-majlinda kejda-kejda KEJDA-PARIS majlinda-bregu-dhe-e-bija-ne-dtl majlinda-kejda mb2 vajzaaa-2 305351

 

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas