Kryesore

Uouuu! ‘Ndizet’ reality-show italian që ditën e parë… femra super-seksi me bikini në dush (mos e lini pa parë)


               Publikuar në : 14:50 - 22/04/18 |
mapo.al

Ditën e shtunë ka startuar edhe edicioni i 18 i ‘reality show-t’ më të ndjekur në Itali, ‘Grande Fratello’.


Konkurrentët janë izoluar në një shtëpi mjaft të këndshme, ku nuk mungon pishina, sauna dhe kushte të tjera mjaft luksoze, që pritet të lehtësojnë ‘burgosjen’ e tyre.

Ajo që ra në sy, ishte prezenca e shumë konkurrenteve seksi, të cilat nxorën në pah hiret e tyre menjëherë pasi u bënë pjesë e shtëpisë.

Nga dushi me të brendshme, deri te pishina dhe banjat e diellit, ishin skenat ku shfaqeshin konkurrentet seksi të vajzave të ‘Grande Fratello’.

Reality show i njëjtë me ‘Grande Fratello’, është “Big Brother Albania”, që në Shqipëri organizohet prej 9 edicionesh nga “Top Channel”.

<
>
01-1 (1) 01-1 02 03-12 04-14 05-12 06-14 07-12 08-11 09-10 10-49 11-47 12-42 13-43 14-37 15-32 16-28 17-25 18-22 19-21 20-19 21-17 22-13 23-10 24


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas