Kryesore, ShowBiz

Uouuu! Luana Vjollca superseksi dhe ‘shpërthyese’ në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme në Como të Italisë.


Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar në detaj.

Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar, por munguan dhe shumë të tjerë, që askush nuk e priste se nuk do të gjendeshin në këtë ceremoni.

Nga publikimet e rrjetetve sociale u pa se e pranishme ishte dhe Luana Vjollca me Getoarin. Por ajo që nuk u duk në asnjë cep ishte Marina.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas