Kryesore

Uouuu! Luana Vjollca superseksi dhe ‘shpërthyese’ në dasmën e Ledionit dhe Sarës

               Publikuar në : 12:39 - 12/08/18 |
mapo.al

Ceremonia martesore e Sara Hoxhës dhe Ledion Liços u mbajt mbrëmjen e djeshme në Como të Italisë.


Nga pamjet e publikuara gjithçka dukej e kuruar në detaj.

Mes të pranishmëve ishin shumë miq të ftuar, por munguan dhe shumë të tjerë, që askush nuk e priste se nuk do të gjendeshin në këtë ceremoni.

Nga publikimet e rrjetetve sociale u pa se e pranishme ishte dhe Luana Vjollca me Getoarin. Por ajo që nuk u duk në asnjë cep ishte Marina.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas