Kryesore

Uouuu! Linda Rei kthehet në origjinë? Kapet duke u puthur me një femër… e tregon kjo foto


               Publikuar në : 14:24 - 23/08/18 |
mapo.al

Pas sherrit të bujshë me Xhensila Peren ,ditën e djeshme ,Linda Rei e ka kaluar natën në një club,ku ka pirë dhe është dëfruer me mikeshat e saj.


 

Ajo ka publikuar  shumë foto e video në Instastory ku tregonte se po argëtohej ,pa masë ,mirëpo disa pamje kanë tërhequr vëmëndjen e të gjithë ndjekësve.

Në një moment Linda shfaqet duke u lëpirë më një femër dhe më pas janë puthur në buzë e kanë filluar të qeshin.

Më poshtë mund të shihni foton nga momente intime të Lindës.

Image

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas