Kryesore

Uouuu! Kur 3 Kardashiane bëhen bashkë në një vend… në Malibu bie ‘cunami’

               Publikuar në : 18:34 - 03/09/18 |
mapo.al

Ka bërë karrierë me “asetet” e saj të famshme, por Kim Kardashian u pa e mbuluar në plazhin e Malibusë, aty ku motrat e saj Kourtney dhe Kendall i morën vëmendjen për një ditë.


Në një kohë që Kimi ishte mbuluar me një peshqir të bardhë, Kourtney dhe Kendall treguan format me bikini të vogla.

Sigurisht që në ditët në vazhdim presim një kundërpërgjigje nga Kimi…

<
>
kardashianet-800x450 kim1 kim2 kim3 kim4 kim5 kim6 kim7 kim8 kim9 kim10 kim11 kim12 kim13 kim14 kim15 kim16 kim17


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas