ShowBiz

Uouuu! Kim Kardashian nuk mund t’i kontrollojë të pasmet në fotot e fundit, tërbohet rrjeti…


               Publikuar në : 22:42 - 15/11/17 |
mapo.al

Kim Kardashian ka realizuar një set të ri fotografik së fundit, që për qëllim ka pasur promovimin e parfumit të saj KKW.


Kim ka lançuar fotot e saj të fundit të linjës së saj të parfumit, që mban tri shkronjat e saj KKW.

Bukuroshja ka treguar shumëçka në këto imazhe, por më interesante ka qenë se në disa foto ajo nuk ia del që t’i kontrollojë të pasmet e saj.

Për më tepër, në shumicën e tyre Kim është pothuajse më shumë e zhveshur, se sa e veshur.

Fotografitë janë pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj, duke marrë kështu mijëra pëlqime në pak kohë.

Kjo fushatë e saj është në kuadër të produkteve, që mbajnë markën e emrit të Kim, dhe të cilat ajo është duke i lançuar çdo muaj një e nga një.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas