ShowBiz

Uouuu! Këngëtarja shqiptare i ‘vë zjarrin’ Instagramit… pa të brendshme fare dhe e mbuluar me një tyl
               Publikuar në : 22:33 - 23/09/18 |
mapo.al

Anjeza Branka është një prej këngëtareve shqiptare e njohur që në fillimet e saj për format perfekte trupore.


Megjithëse ajo është nënë, vazhdon ta ruajë siluetën perfekte.

Këtë radhë Anjeza ka “ndezur” të gjithë ndjekësit e saj në profilin në Instagram me postimin e një fotoje joshëse.

Ajo ka treguar më shumë seç duhet me zgjedhjen guximtare të një jumpsuit-i të bardhë me tyl e pa të brendshme.

<
>
aa_1497299805-4438861 anjeza1 anjeza-branka201555 anjezza-e1487880205292-780x439 auto_anjezza-768x768-ok_1461999575-92989621523453506 bthtd Screen-Shot-2018-09-22-at-18.10.42-750x430


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas