ShowBiz

Uouuu! Kejvina Kthjella ka vendosur ta ‘djegi’ rrjetin sot! Del zbathur dhe…

               Publikuar në : 12:52 - 15/07/18 |
mapo.al

U bë e njohur falë shfaqjes së saj televizive në emisionin ‘Xing me Ermalin’.


Tani Kejvina Kthella është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Sigurisht vëmendjen më të madhe e merr përmes fotografive provokative.

E tillë shfaqet edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë Instagram.

E veshur në të bardha, me një këmishë e bikini ajo duket goxha seksi.

ImageImageImage

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas