Kryesore

Uouuu! Ja surpriza që Kim Kardashian u kishte përgatitur fansave… ‘paralizohet’ rrjeti nga fotot superseksi


               Publikuar në : 16:55 - 05/10/18 |
mapo.al

Dalja e fundit e Kim Kardashian në Miami, Florida, vërteton edhe njëherë se kush është mbretëresha e të pasmeve më seksi.


Ajo ka treguar gjatë gjithë kësaj kohe se ka mbajtur një regjim ekstrem për të punuar trupin e saj që nga viti i shkuar kur në rrjet u shpërndanë disa foto të saj plot celulit në të pasmet.

Ylli i reality-show “Keeping Up With the Kardashians” është fotografuar teksa merrte poza para fotografit të saj personal me një pakë bikini tejet të vegjël dhe një bluzë të bardhë dhe sigurisht e gjithë vëmendja ishte drejt saj.

37-vjeçarja ka mahnitur edhe njëherë me format e saj të ekspozuara më së miri në pozicionet e këtyre fotove.

<
>
4F2A81A100000578-6071587-image-m-239_1534522152576 4F2A81C300000578-6071587-Model_behaviour_The_reality_royalty_knew_how_to_work_her_best_an-a-231_1534521672698 4F2A81CA00000578-6071587-image-a-206_1534521314467 4F2A81D100000578-6071587-image-m-295_1534522534776 4F2A81ED00000578-6071587-image-a-291_1534522495594 4F2A82A100000578-6071587-image-a-165_1534520711341 4F2A82AE00000578-6071587-image-m-307_1534522631548 4F2A82BD00000578-6071587-image-m-169_1534520749732 4F2A82BD00000578-6071587-image-m-333_1534523025712 4F2A82D900000578-0-image-a-23_1534523367935 4F2A82D900000578-6071587-image-a-269_1534522356255 4F2A82FD00000578-6071587-image-m-240_1534522169365 4F2A83E000000578-6071587-Model_behaviour_The_reality_royalty_knew_how_to_work_her_best_an-m-230_1534521665898 4F2A817D00000578-0-image-a-20_1534523355942 4F2A818D00000578-6071587-image-m-183_1534520896925 4F2A824D00000578-6071587-image-m-274_1534522391944 4F2A828E00000578-6071587-image-a-264_1534522331835 4F2A818100000578-6071587-image-m-109_1534519890469 4F2A818500000578-0-image-a-11_1534523271452 4F2A818900000578-6071587-image-m-172_1534520762338 4F2A819100000578-6071587-image-m-182_1534520886774 4F2A819900000578-6071587-Fitness_fanatic_She_s_been_very_candid_about_her_strict_diet_and-a-204_1534521193257 4F2A820300000578-6071587-image-a-251_1534522262357 4F2A823000000578-6071587-image-a-110_1534519896579 4F2A823000000578-6071587-image-m-327_1534522967229 4F2A825700000578-6071587-image-a-184_1534520960522 4F2A829900000578-6071587-image-m-173_1534520774526 4F2ABCA000000578-6071587-image-a-334_1534523035887


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas