ShowBiz

Uouuu! Iskra tregon “bagazhin” e saj superseksi me bikini të zi


               Publikuar në : 22:05 - 04/04/18 |
mapo.al

Ka treguar se vite më parë e urrente trupin e saj, por tani duket se Iskra Lawrence mburret me të dhe këtë gjë e tregon shpesh në Instagram.


27-vjeçarja postoi të mërkurën një foto me bikini të zi, duke nxjerrë në pah të pasmet.

“Zakonisht nuk do e postoja këtë foto, por dua të jap një mesazh: nëse ndihesh mirë me trupin tënd, mund të postosh çfarë të duash”,- shkruan Iskra në rrjetin social, ku numëron 4 milionë ndjekës.

<
>
iskra3 iskra4 iskra5 iskra8 iskra9 iskra10 iskra13 iskra14 iskra15 iskra18 iskra19 iskra20 iskra1 iskra2 iskra6 iskra7 iskra11 iskra12 iskra16 iskra17 iskra21 iskra-lajmi

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas