ShowBizz

Uouuu! Gjyshja më super-seksi në botë tani pozon topless

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:57 - 13/08/18 |
mapo.al

Gina Stewart është shumë aktive në rrjetet sociale. Dhe gjyshja më ‘e nxehtë’ në botë ‘çmend’ shpesh fansat me foto e video provokuese.


Së fundmi 47-vjeçarja ka pulikuar një video  me bikini pëqrpara se të dilte e zhveshur.


Gina vuri në pah pasuritë e saj bombastike dhe format trupore perfekte.


Video tregon nënën e 4 fëmijëve të ulur në dhomën e ndenjes e cila heq sytjenat para kameras dhe del topless.


Bomba bjonde ka dy djem e dy vajza të 27, 25, 23 dhe 4 vjeç, ndërsa u bë gjyshe në moshën 46 vjeçare.

<
>
Picture: Instagram/ Gina Stewart Grandma in the running to become miss maxim
4C32E45400000578-5724951-image-a-5_1526259044678 4C32FA9400000578-5724951-image-m-9_1526259341345 4E6C62BB00000578-0-image-a-32_1532304400200 4E92D7D700000578-5993699-The_REAL_Gina_The_world_s_hottest_grandma_-a-103_1532576778938 4E4605E600000578-5960591-image-a-1_1531779362349 5af9ae4714170-tile 6bb9037b1b8eee4e97b1917c851d59e2 85aa1c448e5f0898218831850d8f2b52 34053aa63c2084cd4adc5823ea032d66833ea3b1 538078e8d9c79f6c11973ca8517fd884 24845239_134518860597612_560664008617623552_n-e1525360264887 29403534_1992454474305167_1157889003651858432_n 29415843_214349159319415_1118002557201940480_n 30084169_231962300877463_1102966151576551424_n 61512153-gina-stewart 1064861169 ba-ngoai-1532232362-width634height793 c75a46d744abff22766b92b1c035c738 caxXYAlB dd47e920a1567954b5deef5a0b199b04 ggggg_1525930042-9752128 Gina_Stewart_3 Gina-Stewart-Instagram-diet-fitness-secrets-702603 gjyshe131523606697 img_757x498$2018_04_13_17_35_17_728451_im_636592378715471013 Model Picture: Instagram/ Gina StewartGrandma in the running to become miss maxim Picture: Instagram/ Gina StewartGrandma in the running to become miss maxim


Etiketa: , , ,

Pas